E-shop

Tento obchod je provozován na bázi  PrestaShop™ open-source softwaru.

 

Ochrana osobních údajů, GDPR

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Veškeré údaje získané od kupujících používáme výhradně pro vnitřní potřebu  a neposkytujeme je třetím osobám.

Změny dle GDPR od 25.5.2018:

osobní údaje

jsou jméno, adresa, e-mailová adresa a telefonní číslo, které zadáváte při objednávání. Tyto Vaše osobní údaje poskytujeme jednorázově pouze v objednávce zvolenému přepravci za účelem doručení zásilky na Vámi zadanou adresu. Rovněž je uvádíme ve faktuře, která je k zásilce přiložena.

V případě Vašeho souhlasu se zasíláním novinek/newsletteru Vám budeme zasílat nabídky z našeho e-shopu - informace o novinkách nebo slevách, zpravidla 3-5x ročně, a to nejdéle po dobu 2 let od udělení Vašeho souhlasu, a pouze na zboží z našeho e-shopu. Souhlasy udělené před 25.5.2018 jsou neplatné a v případě zájmu o zasílání novinek je nutno udělit souhlas nový.

Vaše osobní údaje jsou softwarově chráněny šifrováním a heslem a nejsou přístupné žádné třetí osobě, a žádné třetí osobě je za jakýmkoli účelem nepředáváme a neposkytujeme. Údaje starší 10 let jsou vymazány. Rovněž tak kopie faktur jsou pečlivě uloženy a chráněny bezpečnostními zámky, pro případnou kontrolu finančním úřadem, a to po zákonnou dobu 10 let, pak jsou skartovány.